قهوه

بهترین قهوه دنیا چیست؟

بهترین قهوه

بهترین دانه های قهوه

بهترین قهوه در جهان بدون شک عجیب ترین آن نیست. عربیکا در جهان بدون ترتیب خاصی ذکر شده است زیرا بزرگترین عامل اولویت شخصی است.

به عنوان مثال ، برخی ممکن است اسیدیته شرابی و میوه ای یک قهوه کنیا را به ترازوی کلاسیک یک قهوه کلمبیایی ترجیح دهند. دیگران ممکن است نباشند.

بنابراین ما بهترین دانه های قهوه ادامه خواهیم داد و خواهیم فهمید که یک عنصر ذهنی وجود دارد و محبوب ترین قهوه ها را در بر می گیرد ، با در نظر گرفتن همه این عوامل در قهوه های دارای بالاترین امتیاز.

بهترین قهوه

هترین کافه چشایی چیست؟

پاسخ ساده این است: یکی وجود ندارد. هتذین کافه چشایی طعم و مزه یک تجربه بسیار فردی است. تحت تأثیر قرار می گیرد: ژنتیک شما ، که بر نحوه درک مغز شما از برخی سلیقه ها تأثیر می گذارد تربیت ، که شما را ترجیح می دهد برخی از طعم ها را به دیگران ترجیح دهید گیرنده های چشایی ، که می تواند با دارو و رژیم غذایی تغییر کند آموزش چشیدن ، که می تواند به شما یاد دهد طعم ها را بهتر تشخیص دهید.

(شبیه چشاهای شراب) تجارب زندگی ، که می تواند خاطرات منفی یا مثبت همراه با عطر و طعم داشته باشد غذاهایی که اخیراً خورده اید و همچنین می تواند گیرنده های چشایی شما را تغییر دهد سطح خلق و خو و استرس ، که نحوه درک مغز از طعم دهنده ها را تغییر می دهد به همین دلیل است که وقتی کسی می گوید “قهوه X بهترین است” ، منظور او واقعاً “قهوه X برای سلیقه خاص من بهترین است” ، و این برای شما مفید نیست.

ما به شما توصیه می کنیم که به “متخصصان” قهوه گوش ندهید ، و در عوض ، کافی است قهوه های مختلف را امتحان کنید. بهترین طعم قهوه برای شما قهوه ای است که خودتان کشف کنید. از چسبیدن به مارک های خاص که منشا قهوه را از شما پنهان می کنند خودداری کنید.

ما در زیر تعدادی از بهترین قهوه های جهان را لیست کرده ایم تا بتوانید آنها را مورد بررسی قرار دهید. توجه: کدام یک از این قهوه ها باید بخرید به اندازه تازه بودن بو داده مهم نیست – قهوه ظرف چند روز بو دادن در اوج طعم است ، در حالی که بسیاری از کیسه های قهوه در قفسه های فروشگاه در استارباکس و آمازون برای هفته ها یا ماه ها قبل از اینکه سرانجام به پله درب شما برسند.

یک فنجان عالی قهوه تازه تفت داده شده تازه ارزان همیشه از ترکیب های قدیمی و قدیمی کهنه (و اغلب گران قیمت) بهتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *